+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

PONUDBA PROGRAMA IZI-POENOSTAVIM.SI

izi

Ime programaEasy Movings ponudbo medicinskih pripomočkov med našimi člani ni povsem zaživelo. Zato smo pri Zvezi izina področju prepoznavnosti naredili korak naprej in naredili novo podobo, ki spominja na Zvezin logotip ptička z zlomljenimi krili. Mogoče bomo bolj prepoznavni.
Tisti, ki ste bili na obnovitveni rehabilitaciji v Pacugu ste že dobro seznanjeni z izdelki, storitvami in ugodno ponudbo, ki je pripravljena za vas. Vabimo pa tudi druge, da nas obiščejo v poslovalnici Zveze paraplegikov Slovenije na Štihovi 14 v Ljubljani ali pa v Domu paraplegikov v Pacugu. V našo ponudbo medicinskih pripomočkov smo vključili le tiste izdelke, za katere lahko sami, kot uporabniki, z gotovostjo trdimo, da so dobri, kakovostni inprimerni za nas.

V teku so zaključna dela nastanitvenega centra Doma paraplegikov v Pacugu. Želimo  da bi lahko tudi z dejavnostjo IZI programa prispevali svoj finančni vložek za dokončni izgradnjo.
PREDSTAVITEV


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd