+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

Poslanice ob Mednarodnem dnevu invalidov 3. decembra

 

MLADOST JE PRIHODNOST – NAJ BO ENAKA ZA VSE!
 

Mladim invalidov, ki imajo pred seboj še celo življenje, želimo, da država ustvarja vse pogoje, ki jim omogočajo pridobiti najmanj srednješolsko izobrazbo. Sodobna informacijska družba postaja vse bolj zahtevna in šele ustrezno splošno znanje omogoča, da si bodo lahko izbrali sebi primeren poklic, se za njega usposobili in tudi zaposlili bodisi v običajnem okolju ali pod posebnimi pogoji. Zadostno znanje prav tako pogojuje aktivni stil življenja, v katerem si človek ne pridobi samo pravice, temveč je sposoben tudi prevzemati pripadajoči del odgovornosti. 

 

Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd