+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

Povrnitev stroškov za nekatera zdravila

 

Ste vedeli, da vam Zavod za zdravstveno zavarovanje Slovenije v nekaterih primerih povrne stroške za nakup zdravil, ki jih sicer dobite na recept, vendar jih je treba plačati? To so na primer Dulcolax svečke xylocain gel ….
Postopek, ki velja eno leto je nekoliko zapleten, če se izplača, pa presodite sami.
Na območno enoto ZZZS morate poslati kratko vlogo za povrnitev stroškov za določena zdravila in svojo utemeljitev. Priložiti morate tudi mnenje svojega lečečega zdravnika s katerim potrjuje, da ste do določenih zdravil resnično upravičeni, recepte in račune (za tri mesece). Navedite še številko vašega TR računa in številko telefona ali mobitela za pojasnitev morebitnih pomankljivosti.
 

 

Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd