+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

PREDNOVOLETNA ŠTEVILKA PARAPLEGIKA

para dec 2016

PARAPLEGIKSpoštovani obiskovalci! Prišel je praznični čas, z njim pa tudi praznična številka revije Paraplegik, ki jo lahko prelistate tudi na spletne strani. V tej številki boste lahko prebirali številne članke in intervjuje, ki so jih para dec 2016pripravili dopisniki iz vseh pokrajinskih društev Zveze.
Predsednik Zveze Dane Kastelic v svoji kolumni piše, da je bilo leto 2016 investicijsko prelomno za našo organizacijo in lokalna društva, saj se je po več kot desetletju končal skupni projekt – Dom paraplegikov v Pacugu. Piše tudi o aktualni temi – Zakonu o dolgotrajni oskrbi in Zakonu o osebni asistenci.
V nadaljevanju lahko preberete nekaj člankov iz stroke in zakonodaje. Med njimi tudi članek o prejemu strokovnega potrdila o izvajanju programa osebne asistence. Zanimiv je tudi članek o delu gradbenega odbora in članek o praznovanju Mednarodnega dneva invalidov.
Sledijo številni prispevki o športu, naših športnikih in njihovih športnih dosežkih, saj je bilo za njih iztekajoče se leto zelo uspešno. V nadaljevanju sledijo prispevki s področja kulture in zanimivih potopisov, nekaj strani pa je namenjenih razvedrilu.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd