+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

PREDNOVOLETNO SREČANJE NAŠEGA DRUŠTVA

Ob iztekajočem se letu je naše društvo 16. decembra pripravilo prednovoletno srečanje za člane in njihove svojce. Tokrat nas je tamkajšnja ekipa ArsVive prijazno dočakala kar v njihovih prostorih v Podcerkvi, Stari trg pri Ložu. Najprej smo se zbrali v zgornjih prostorih ArsVive kjer nam je predsednik društva Benjamin Žnidaršič zaželel lepe želje in predvsem zdravja ter ob muziki ansambla D’ Viličpimpl nazdravili novemu prihajajočemu letu naproti. Na ogled so bila postavljena tudi slikarska dela našega priznanega slikarja Vojka Gašperuta. Preselili smo se v večjo dvorano in tam nadaljevali ob dobri hrani in pijači ter prijetnem vzdušju in muziki ob že omenjenem ansamblu. Za nami je ponovno eno uspešno leto, ki nas je obogatilo z različnimi izkušnjami in spoznanji. Žal nam je le za vse tiste člane, ki niso mogli priti, zaradi zdravja ali drugih objektivnih težav, zato upamo, da se drugo leto dobimo ob večjem številu. 

                                                                                           

 


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd