+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

PREDSTAVITEV HOKEJA NA VOZIČKIH

V velik telovadnici na URI-Soča je 15. novembra 2017 potekala predstavitev športne panoge hokej na električnih vozičkih. Zelo dinamičen ekipni šport, ki je primeren tudi za osebe s težjimi oblikami invalidnosti kot sta med drugim tudi paraplegija in tetraplegija, so predstavili trener Damir Bakonič in reprezentanta Tilen Ribnikar ter Gregor Žargaj. Zanimivi predstavitvi športa in športnikov je sledila demonstracija igre, vsi prisotni pa so se tudi preizkusili v igranju hokeja; tako na električnih kot sobnih vozičkih. Športna pedagoginja na URI-Soča mag. Juta Ošlak Kranjc je ob pomoči študentov kineziologije s Fakultete za šport poskrbela za odlično vzdušje in lep obisk.
Skupen projekt URI-SOČA in Zveze za šport invalidov Slovenije-Paraolimpijski komite podpirata Zavarovalnica Triglav in Lidl Slovenija.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd