+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

PREVZEM KOMBINIRANEGA VOZILA IN LIKOVNA DELAVNICA V ANKARANU

Prevzem kombi1 Ankaran18

Prevzem kombi1 Ankaran18V petek 28. septembra 2018 smo se v kampu Adria v Ankaranu zbrali članice in člani na jesenskem družabnem srečanju ter 13. likovni delavnici slikarjevPrevzem kombi2 Ankaran18 invalidov.
Prevzem kombi3 Ankaran18Letos je bil še poseben dogodek, saj smo imeli tudi simboličen sprejem novega kombiniranegaPrevzem kombi4 Ankaran18 vozila, ki je bilo kupljeno s sredstvi donatorjev in z lastnimi sredstvi.
Prevzem kombi5 Ankaran18Ob tem dogodku smoPrevzem kombi6 Ankaran18 povabili tudi donatorje ki so donirali največ in sicer luko Koper, Ford Nova iz Kopra in pa motoriste iz Postojne Springer Riders, vendar na žalost iz luke ni bilo nobenega predstavnika. Obiskal nas je tudi župan novoustanovljene občine Ankaran G. Gregor Strmčnik.
Imeli smo tudi dve predstavitvi glede mobilnosti paraplegikov in sicer SPEED3X električni priklop za invalidske vozičke ter ročno upravljanje avtomobila z vgrajeno BDF ročico kar je lahko tudi vsak član preizkusil.
Aktivni so bili tudi slikarji invalidi iz več DP Slovenije katerih slike so na koncu razstavili in smo si jih lahko vsi tudi ogledali.
Po kosilu smo imeli še družabno srečanje v prijetnem obmorskem ambijentu in smo se tudi v prijetnem vzdušju razšli.
DONATORJI


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd