+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

PRI ŽUPANU EMILU ROJCU

ilb-IMG_0875

13. januarja so se predstavniki društva in strokovna sodelavka Zveze paraplegikov Slovenije Špela Šušteršič srečali z novim županom Občine  Ilirska Bistrica Emilom Rojcem. Strokovna delavka Zveze je predstavila  nastale probleme ob izgubi osebne asistence preko javnih del. Župan je obljubil je in zagotovil, da bo občina pomagala pri zagotavljanju osebne asistence trenutno za dva člana. ilb-IMG_0875

Med drugim je bilo županu predstavljeno delo društva, kakor tudi problemi v grajenem okolju- arhitekturne ovire. Predstavljeni so mu bile  tudi konkretne težave s katerimi se srečujejo naši člani v vsakdanjem življenju. Dogovorili smo se , da na osnovi zahtev in analiz na terenu, ter po  strokovnem mnenju   našega arhitekta posredujemo konkretne predloge in rešitve katere bo občina poskusila sanirati.

Iz srečanja je bilo čutiti pozitivna naravnanost župana po reševanju naših stisk, upamo, da bo srečanje pripomoglo pri izboljšanju kvalitete življenja naših članov v tej občini.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd