+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

PRI ZVEZI IŠČEJO OSEBNE ASISTENTE

Osebna asistenca18

Osebna asistenca18V svoje kroge vabimo nove sodelavce – osebne asistente, ki bi želeli delo opravljati blizu svojega doma. Gibalno ovirana oseba bo vašo pomoč potrebovala pri osebni negi, gospodinjskih opravilih in pri spremstvih (nakupovanje, sprehodi, tečaji, izleti in po dogovoru na potovanjih). Ponujamo vam možnost dela, ki ga lahko prilagodite svojim potrebam ter soustvarite delovno okolje in delovne procese.
Iščemo prilagodljive in pozitivne osebe, ki bi z veseljem vestno in potrpežljivo opravljale delo osebnih asistentov ali osebnih asistentk. Iskreno se veselimo, da se boste pridružili našemu velikemu timu osebnih asistentov. Dobrodošli!
Kaj lahko pričakujete? Mesečno plačo v višini 1.043,68 EUR bruto (23. plačni razred) plus dodatke za posebne pogoje dela (nočno delo, nadurno delo, delo ob nedeljah in praznikih ter prostih dnevih) plus povračilo stroškov v zvezi z delom. Možnost dodatnega plačila na delovno uspešnost in udeležbo na izobraževanjih ali usposabljanjih glede na vaše potrebe. V nadaljevanju gotova možnost zaposlitve za nedoločen čas.
Kontakt za dodatne informacije: 051 640 885 (Špela ali Hana)
Vlogo za delo lahko pošljete po e-pošti na info@zpsasistenca.si ali po navadni pošti na naslov Zveza paraplegikov Slovenije, Štihova 14, 1000 Ljubljana s pripisom »za osebno asistenco«


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd