+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

CERTIFIKAT ZA BENJAMINA ŽNIDARŠIČA

Beno zlata paleta18

Beno zlata paleta18Zveza likovnih društev Slovenije je 17. novembra 2018 v Delavskem domu v Trbovljah odprla zaključno pregledno razstavo projekta »Zlata paleta 2018«. Ob otvoritvi razstave so na razpisane teme – Vodna plovila, Steklo ter Barvni dualizem -podelili šest kompletov zlatih, srebrnih in bronastih palet ter 46 certifikatov.
Med dobitniki certifikatov je bil tudi član Likovne sekcije pri Zvezi paraplegikov Slovenije Benjamin Žnidaršič – Zavod ARS VIVA. Certifikat je prejel za motiv vodna plovila z naslovom »Stara ribiška ladja« (grafika).
Letošnje državno tekmovanje na področju ljubiteljske umetnosti je izviralo iz osnovne tehnike in grafike (risba, grafika in akvarel), klasičnega slikarstva, sodobnega slikarstva ter kiparstva in fotografije.
Ljubitelje likovne umetnosti sta nagovorili: županja občine Trbovlje Jasna Gabrič in predsednica Zveze likovnih društev Klavdija Sitar, kulturni dogodek pa popestril DUET OK – Saša Korun in Marko Bezovšek.
Nagrajena dela s pridobljenimi certifikati bodo razstavljena do 7. decembra 2018 v Delavskem domu v Trbovljah.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd