+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

RAZPIS – PRIZNANJA ZPS


PRAVILNIK OBRAZEC

Zveza paraplegikov Slovenije bo 16. aprila v letošnjem letu praznovala 40 let združenja slovenskih paraplegikov in tetraplegikov. To je za organizacijo kar lep in častitljiv jubilej. Lahko rečemo, da je iz skromne Sekcije paraplegikov in tetraplegikov prerasla v eno izmed izredno aktivnih in prepoznavnih invalidskih organizacij v Slovenji.

Seveda bomo paraplegiki ta jubilej dostojno proslavili in skozi leto pripravili vrsto obeležij, ki bodo spominjala na bogato prehojeno pot.

Prav je, da se ob takem jubileju spomnimo tudi tistih zaslužnih ljudi, ki so postavili temelje organizacije in tlakovali njeno pot. Zato v prilogi objavljamo razpis o podeljevanju priznanj in obrazec.

Pravilnik določa, da se podelijo priznanja za pet kategorij. Če imate ustrezne kandidate, prijavni list nominiranca izpolnite za vsako kategorijo posebej. Da se priznanja ne bodo razvrednotila prosimo, da nominirate le tiste, ki so po vašem mnenju upravičeni do priznanj.
Rok za prijavo kandidatov je petek, 30. januar 2009.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd