RAZPIS – PRIZNANJA ZPS

PRAVILNIK OBRAZEC

Zveza paraplegikov Slovenije bo 16. aprila v letošnjem letu praznovala 40 let združenja slovenskih paraplegikov in tetraplegikov. To je za organizacijo kar lep in častitljiv jubilej. Lahko rečemo, da je iz skromne Sekcije paraplegikov in tetraplegikov prerasla v eno izmed izredno aktivnih in prepoznavnih invalidskih organizacij v Slovenji.

Seveda bomo paraplegiki ta jubilej dostojno proslavili in skozi leto pripravili vrsto obeležij, ki bodo spominjala na bogato prehojeno pot.

Prav je, da se ob takem jubileju spomnimo tudi tistih zaslužnih ljudi, ki so postavili temelje organizacije in tlakovali njeno pot. Zato v prilogi objavljamo razpis o podeljevanju priznanj in obrazec.

Pravilnik določa, da se podelijo priznanja za pet kategorij. Če imate ustrezne kandidate, prijavni list nominiranca izpolnite za vsako kategorijo posebej. Da se priznanja ne bodo razvrednotila prosimo, da nominirate le tiste, ki so po vašem mnenju upravičeni do priznanj.
Rok za prijavo kandidatov je petek, 30. januar 2009.