+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

REKREACIJSKI KOLESARSKI MARATON S PREDSTAVNIKI ZAVAROVALNICE MARIBOR

IMG 2684-M

IMG 2684-MLetošnje leto je bila zima dolga, kar pa še ne pomeni, da smo pozimi poležavali. Društvo paraplegikov Istre in Krasa je prenavljalo svoje delovno bivalne prostore in imamo občutek, da smo naredili veliko. Sedaj pa smo v fazi, ko zbiramo dodatna sponzorska sredstva. Na našo prošnjo se je odzvala Zavarovalnica Maribor Enota Koper. Ker pa niso hoteli biti donatorji kar tako, smo se odločili za skupno akcijo, da na kolesih pripravimo druženje predstavnikov ZM in naših članov. 8. junija smo se zbrali pred našimi prostori. Predsednik Željko Geci je sprejel vodstvo zavarovalnice in jim predstavil naše delovanje ter naše potrebe po naših prostorih.

Po predstavitvi pa so se naši kolesarji skupaj z ZM-ejevci odpravili na rekreacijski maraton ob obali in na tak način opozorili na varnost v cestnem prometu. Obenem pa je bilo to spoznavanje pomembna pridobitev društva, saj smo poleg donacije pridobili kup novih prijateljev.

 


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd