+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

RIBIČI ZAKLJUČILI Z LIGAŠKIM TEKMOVANJEM

dpik rib 2015

dpik rib 2015Ekipni prvak letošnje lige je ekipa DP Koroške, med posamezniki pa Boštjan Javernik iz iste ekipe.
FOTOGRAFIJE Ligaško tekmovanje v športnem ribolovu s plovcem v sezoni 2015 je za nami. Ribiči paraplegiki in tetraplegiki so dpik rib 2015 0sezono zaključili s četrtim krogom, ki ga je 18. junija v organizaciji Zveze paraplegikov pripravilo DP Prekmurja in Prlekije. Društvo je tekmovanje posvetilo tudi svojemu članu ter prvemu in častnemu predsedniku ZPS Ivanu Peršaku. Prvi krog so v aprilu ob ribniku Raztez pri Brestanici pripravili dolenjski ribiči – zmagala je ekipa DP Koroške, drugi v maju ribiči jugozahodne Štajerske ob Savi v Radečah – slavila je ekipa DP Murska Sobota, tretji v maju koroški ribiči ob ribniku v Brdinjah –ponovno je slavila ekipa DP Murska Sobota, četrti pa prekmurski ribiči, kjer je prvo mesto osvojila ekipa DP Ljubljana.
Po seštevku rezultatov vseh krogov je prvo mesto osvojila ekipa DP Koroške (40), drugo ekipa DP Celje (41), tretje ekipa DP Murska Sobota (42), četrto ekipa DP Maribor (47), peto ekipa DP Novo mesto (68), šesto ekipa DP Koper (68,5), sedmo ekipa DP Ljubljana (76), osmo pa mlada ekipa ZPS Ostrižki (76).
V posamični konkurenci je ribiški prvak lige v sezoni 2015 postal Boštjan Javernik DP-SG (4), podprvak Rudi Centrih DP-CE (5), tretje mesto je osvojil Zdravko Grilc DP-SG (5), četrto Bogdan Petek DP-MB (6), peto pa Zoran Štruclin DP-CE (7).
Pokale je podelil vodja športa pri Zvezi paraplegikov Slovenije Gregor Gračner.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd