+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

SLIKARSKA DELAVNICA V LEŠAH

FOTOGRAFIJE

thumb_dmg_0049.jpgZa Dan državnosti 25. junija smo se slikarji Likovne sekcije Zveze paraplegikov Slovenije že tretjič zbrali na likovni delavnici na domačiji Šterovih v Lešah. Tam smo pod mentorskim vodstvom Rajka Čauševiča in Jožeta Potokarja ustvarjali slikarji iz cele Slovenije. V vročem vendar lepem sončnem vremenu se nas je zbralo največ v letošnjem letu. V hladni senci si je vsak poiskal svoj prostor in kaj hitro so po dvorišču sestavili svoja stojala, ki so nosila vsak svojo sporočilo slikarja.

Na koncu dneva nas je obiskal mag. Borut Sajovic, poslanec Državnega zbora in župan Občine Tržič, ki je bila tudi sponzor prireditve. Kot sponzor prireditve se je izkazal tudi Mercator Ljubljana. Na koncu pa so nam dekleta skupine Sahar pripravile presenečenje in še zaplesala orientalske plese.
Za organizacijo je potrebno pohvaliti gostitelja Ano in Borisa Šter, ki sta se res potrudila, da smo imeli lep in ustvarjalno prijeten dan.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd