+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

SLIKARSKA DELAVNICA V PROSTORIH ZVEZE

thumb_delavnica-z.jpg

Naši likovni umetniki se na slikarskih delavnicah izpopolnjujejo v prostorih thumb_delavnica-z.jpgpokrajinskih društev, Domu paraplegikov v Semiču in Pacugu, največkrat pa v prostorih ZPS. Izobraževanje slikarjev vodita Rasso Causevig in Jože Potokar – Cvrčo. V ponedeljek 16. marca se je na slikarski delavnici v prostorih Zveze ob mentorstvu Rassa Causeviga zbralo rekordno število likovnih umetnikov. Dnevni prostor na Zvezi je bil skoraj premajhen.

Delavnice sta se ponovno udeležili: Angela Medved, Zorica Razboršek, Tina Pavlovič, Ljudmila Turk, Jasna Tepina,  Ranka Ivelja, Klavdij Leban, Benjamin Žnidaršič, Boris Šter, Damjan Rogelj, Željko Vertelj, Miran Jernejšek in Franc Ekart. Naši likovni umetniki so na tokratni delavnici pod strokovnimi nasveti mentorja dokončali kar nekaj svojih del, ki bodo prišla med najbolj prepoznavna.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd