SLIKARSKA DELAVNICA V PROSTORIH ZVEZE

thumb_delavnica-z.jpg

Naši likovni umetniki se na slikarskih delavnicah izpopolnjujejo v prostorih thumb_delavnica-z.jpgpokrajinskih društev, Domu paraplegikov v Semiču in Pacugu, največkrat pa v prostorih ZPS. Izobraževanje slikarjev vodita Rasso Causevig in Jože Potokar – Cvrčo. V ponedeljek 16. marca se je na slikarski delavnici v prostorih Zveze ob mentorstvu Rassa Causeviga zbralo rekordno število likovnih umetnikov. Dnevni prostor na Zvezi je bil skoraj premajhen.

Delavnice sta se ponovno udeležili: Angela Medved, Zorica Razboršek, Tina Pavlovič, Ljudmila Turk, Jasna Tepina,  Ranka Ivelja, Klavdij Leban, Benjamin Žnidaršič, Boris Šter, Damjan Rogelj, Željko Vertelj, Miran Jernejšek in Franc Ekart. Naši likovni umetniki so na tokratni delavnici pod strokovnimi nasveti mentorja dokončali kar nekaj svojih del, ki bodo prišla med najbolj prepoznavna.