+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

IZŠLA JE NOVA ŠTEVILKA REVIJE

thumb_para-116.jpg

PARAPLEGIK

thumb_para-116.jpgBralci glasila PARAPLEGIK so na svoje domove že prejeli marčevsko številko našega glasila. Na 40-tih straneh pa lahko tudi obiskovalci naše spletne strani preberete, strokovne, kulturne in športne prispevke. Prispevki različnih aktivnosti in dogodkov predstavljajo tudi dejavnost pokrajinskih društev.
V tokratni številki med pomembnejše prispevke uvrščamo nagovor predsednika vlade Boruta Pahorja, prispevek o naših nagrajencih Jožetu Okornu – prejel je Bloudkovo nagrado in Jožetu Fleretu, ki je dobil Bloudkovo plaketo, prispevek o sedmem mednarodnem simpoziju o potapljanju, preberete lahko kako smo preuredili in obnovili hišice v Čatežu, v uvodniku o novostih in organizaciji piše predsednik Zveze Dane Kastelic, seveda pa v glasilu lahko dobite še vrsto zanimivih in koristnih informacij. Ja, tudi za razvedrilo se kaj najde.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd