+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

SLOVENSKA REPREZENTANCA NA POTI V RIO de JANEIRO

oi glavnja

oi glavnjaIz brniškega letališča Jože Pučnik je 31. avgusta 2016 na paraolimpijske igre v Rio de Janeiro odletela slovenska reprezentanca. Na dolgo po proti Braziliji so jih pospremili številni prijatelji in svojci. Med njimi tudi generalni direktor Lidla Slovenija Gregor Kosi invodja službe za odnose z javnostmi Tina Cipot ter podpredsednik ZŠIS-POK Jože Okoren.
Naše barve bodo v Riu zastopali: Veselka Pevec, Franček Gorazd Tiršek, Franc Pinter, Primož Jeralič (športniki Zveze paraplegikov Slovenije), strelec Damjan Pavlin, plavalec Darko Đurić, maratonec Sandi Novak ter parakajakaš Dejan Fabčič. Spremljajo jih: vodja delegacije mag. Branko Mihorko, namestnica Špela Rozman Dolenc ter predsednik ZSIS-POK Damijan Lazar. Na otvoritvi bo slovensko zastavo nosil dobitnik edine medalje na paraolimpijskih igrah v Londonu – naš strelec Franček G. Tiršek.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd