+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

SLOVESEN SPREJEM PARAOLIMPIJCEV

olim1

olim1Lidl Slovenija in Zveza za šport invalidov Slovenije – Paraolimpijski komite sta 21. septembra 2016 za paraolimpijsko reprezentanco, ki se je vrnila iz Ria De Janeira, pripravila veličasten sprejem.
Pred poslovalnico Lidl v Ljubljani so paraolimpijce, goste in številne navijače nagovorili: Damijan Lazar, predsednik ZŠIS, Jože Okoren podpredsednik ZŠIS-POK in olim2predsednik komisije za tekmovalni šport invalidov, Martin Kokol direktor skupnih služb podjetja Lidl Slovenija, dr. Boro Štrumbelj generalni direktor direktorata za šport in Bogdan Gabrovec, predsednik Olimpijskega komiteja Slovenije.

Največ pozornosti navijačev sta bila deležna prejemnika paraolimpijskih medalj – športnika Zveze paraplegikov Slovenije, zlata Veselka Pevec in srebrni Franček Gorazd Tiršek. Oba sta medalji osvojila v streljanju z zračno puško stoje v disciplini R4. Za odlične rezultate, ki jih naši strelci dosegajo na največjih tekmovanjih sta vsekakor zaslužna trenerka Polona Sladič in njen pomočnik Aleš Kosmač.
Naše barve so v Riu zastopali – Veselka Pevec, Franček Gorazd Tiršek, Franc Pinter, Primož Jeralič (športniki Zveze paraplegikov Slovenije), strelec Damjan Pavlin, plavalec olim3Darko Đurić, maratonec Sandi Novak ter parakajakaš Dejan Fabčič. Spremljajo jih: vodja delegacije mag. Branko Mihorko, namestnica Špela Rozman Dolenc ter predsednik ZSIS-POK Damijan Lazar.
Slovesen sprejem pred Lidlom so popestrili Nina Pušlar, repar Zlatko in Godba Dobrepolje.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd