+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

TISKOVNA KONFERENCA PROJEKTA »INVALID ZA INVALIDA«

inv-inv1

inv-inv1Zveza paraplegikov Slovenije je 28. avgusta 2013 v svojih prostorih na Štihovi 14 v Ljubljani, pripravila tiskovno konferenco. Na konferenci so: Damjana Košir – generalna direktorica direktorata za trg dela in zaposlovanje pri Ministrstvu za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti, Barbara Slaček – vodja projekta in Dane Kastelic – predsednik Zveze paraplegikov Slovenije, predstavili projekt Invalid za invalida, Evropski sklad, Zvezo paraplegikov Slovenije in pridobitev certifikata standarda kakovosti za NVO. V okviru projekta urejamo tudi dve servisni delavnici, v katerih bomo našim uporabnikom nudili servis in popravilo njihovih medicinskih in tehničnih pripomočkov. Ena je na sedežu Zveze, druga pa v Domu paraplegikov v inv-inv2Pacugu. Zato je bil na tiskovni konferenci tudi Tomislav Brkljačič, predstavnik Uniorja, s katerimi ima Zveza sklenjen dogovor o poslovnem sodelovanju za opremo delavnic z orodjem v vrednosti 4500 evrov.
Na vprašanja so odgovarjali zaposleni v projektu IZI, predsednik Zveze in strokovna delavka Zveze.
Po končani konferenci je bila tudi otvoritev že opremljene delavnice v prostorih Zveze paraplegikov Slovenije, ki so si jo udeleženci tudi ogledali.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd