MOTORISTI SO NAS PRESENETILI Z DONACIJO

mot-dpik

mot-dpikV četrtek 29.08. so nas v novih prostorih v Kopru obiskali predstavniki motorističnega kluba iz Hruševja pri Postojni SPRINGER RIDERS predsednik Borut Škerjanc, tajnik kluba  Iztok Petkovšek in pripravnik Vilijem Strašek, z namenom, da Društvu paraplegikov Istre in Krasa podarijo izkupiček dobrodelne akcije.

Po kratki predstavitvi kluba, ki ga je predstavil predsednik Borut Škerjanc in predstavitvi DPIK je predsednik Željko Geci, povdaril, da so društveni prostori v fazi adaptacije oz. ureditve sanitarij, ki so za  nas  zelo pomembne  za normalno delovanje  društva. Zato bodo zbrana sredstva porabljena za to investicijo, ki bi jo radi čim prej zaključili.

Predsednik Geci se je zahvalil za zbrana sredstva,  katera  so motoristi zbirali  na enem od svojih motorističnih srečanj, ter še posebej pobudniku akcije  tajniku kluba Iztoku Petkovšku.

Dogovorili smo se da bomo sodelovali na akcijah in druženju v bodoče.