+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

MOTORISTI SO NAS PRESENETILI Z DONACIJO

mot-dpik

mot-dpikV četrtek 29.08. so nas v novih prostorih v Kopru obiskali predstavniki motorističnega kluba iz Hruševja pri Postojni SPRINGER RIDERS predsednik Borut Škerjanc, tajnik kluba  Iztok Petkovšek in pripravnik Vilijem Strašek, z namenom, da Društvu paraplegikov Istre in Krasa podarijo izkupiček dobrodelne akcije.

Po kratki predstavitvi kluba, ki ga je predstavil predsednik Borut Škerjanc in predstavitvi DPIK je predsednik Željko Geci, povdaril, da so društveni prostori v fazi adaptacije oz. ureditve sanitarij, ki so za  nas  zelo pomembne  za normalno delovanje  društva. Zato bodo zbrana sredstva porabljena za to investicijo, ki bi jo radi čim prej zaključili.

 Predsednik Geci se je zahvalil za zbrana sredstva,  katera  so motoristi zbirali  na enem od svojih motorističnih srečanj, ter še posebej pobudniku akcije  tajniku kluba Iztoku Petkovšku.

Dogovorili smo se da bomo sodelovali na akcijah in druženju v bodoče.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd