+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

TURIZEM IN OSEBE NA INVALIDSKIH VOZIČKIH

inv tur

inv turSkupina petih študentk delovne terapije na Zdravstveni fakulteti v Ljubljani pod mentorstvom prof. Alenke Plemelj v diplomskem projektu raziskuje na temo »Turizem in osebe na invalidskih vozičkih«. Zanima jih, kako je turistična ponudba prilagojena osebam, ki uporabljajo invalidske vozičke in kakšne ovire srečujejo osebe na invalidskih vozičkih pri izvajanju turističnih aktivnosti.
Na podlagi izvedenih raziskav v tujini so ovire razdelile na informacijske, arhitektonske in na ovire, povezane z mobilnostjo. Za namen diplomskega projekta so pripravile vprašalnike, preko katerih bodo dobile potrebne podatke.
Lepo prosijo za vaše sodelovanje v spletni anketi: https://www.1ka.si/a/70377.
Zagotavljajo, da bodo anonimni podatki uporabljeni le za namen diplomskega projekta. Rezultate raziskave nam bodo posredovale v obliki članka.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd