+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

V LAŠKEM NAJVEČJI NAMIZNOTENIŠKI TURNIR DOSLEJ

nam-tenis-lasko1-2015

BILTENV športni dvorani Tri Lilije je od 5. do 9. maja potekal največji mednarodni namiznoteniški turnir – SLOVENIA OPEN – THERMANA LAŠKO 2015. Tokratni že 12. turnir po številu udeležencev presega vsa pričakovanja. Za zelenimi mizami je nam-tenis-lasko1-2015tekmvalo skoraj 420 igralcev invalidov namiznega tenisa iz 53 držav. Med njimi je bila cela vrsta svetovnih prvakov, prvič pa so nastopili tudi igralci iz Kazahtana, Kolumbije in Iraka. Častni pokrovitelj turnirja je bil predsednik vlade dr. Miro Cerar.
nam-tenis-lasko2-2015 Žal, na turnirju zaradi bolezni ni tekmvala odlična igralka Andreja Dolinar, slovenske barve pa s branili Barbara Meglič, Bojan Lukežič, Luka Trtnik, Primož Kancler in Ljubiša Gajić. Vodi jih je trenerski dvojec Damijan Lazar – Darko Kojadinovič.
Po prvem tekmovalnem dnevu se je med posamezniki izkazal Bojan Lukežič, ki je napredoval v osmino finala.
V nadaljevanju tekmovanja so: dvojec Primož Kancler&Bojan Lukežič in slovensko – hongkonška naveza Luka Trtnik&Yip Ming Lee napredovali v četrtfinale. Trtnik in Lee sta v osmini finala v razredu M7 s 3:0 odpravila ukrajinski dvojec Victor Karp&Victor Omelchuk. Kancler in Lukežič sta bila boljša s 3:1 v igrah od belgijske naveze Benjamin Marotte&Vinzenco Nardello.

Več na ZŠIS


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd