+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

VABILO – POTAPLJANJE INVALIDOV

Vabilo na 7. mednarodni simpozij »Potapljanje AST 2009« (14.2.2009)

PROGRAM

Že sedmo leto zapored bo v Zrečah v organizaciji Mednarodne zveze društev IAHD Adriatic potekal osrednji družabni in akademski dogodek za potapljače iz Slovenije in sosednjih držav. Skozi zadnjih šest let je simpozij postal forum, kjer lahko rekreacijski potapljači nadgradijo obstoječe potapljaško znanje, se seznanijo z novimi dosežki v potapljanju in s tem povezano znanostjo. Kljub temu, da se je osrednja tema simpozija spreminjala, je vseeno ohranila povezavo med zgodovino potapljanja v regiji, modernim potapljanjem in globalno potapljaško skupnostjo.

Vsako leto lahko obiskovalci srečajo pionirje potapljanja in nekatere trenutne vrhunske svetovne potapljače in znanstvenike. S spoznavanjem ekspedicij preko mej mogočega ali skozi odpiranje podvodnega sveta potapljačem s posebnimi potrebami nam druženje na simpoziju omogoča razširjanje naših obzorij. 

Med potapljači velja simpozij za potapljaški praznik, ki nas motivira, da izboljšamo svoje potapljaško znanje in varnost pri potapljanju. Na koncu koncev je simpozij tudi priložnost, da srečamo stare prijatelje, spoznamo nove in se zabavamo skupaj.

Vljudno vabljeni!

IAHD Adriatic

Branko Ravnak

Dodatne informacije in prijave:

www.iahd-adriatic.org/simpozij09

 


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd