+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

VABLO NA LITERARNI VEČER

Vabljeni na večerni klepet
in predstavitev knjige

GOVORICA ŽIVLJENJA

Pogovor z avtorjem Benjaminom Žnidaršičem bo vodila Polona Škodič.

torek, 19. oktober 2010, ob 18 00 v knjižnici v Starem trgu pri Ložu

Sreča je pač enkrat goreča plamenica, drugič skrhan meč. Ljudje hodimo po svetu kot popotniki in iščemo čudeže, ki jih kasneje najdemo čisto blizu. Jaz sem se potrudil ta biser poiskati kar v sebi. Čutim, da življenje teče skozme in da se zgodi tisto, kar se mora zgoditi. Odšel sem skozi sebe, ker sem hotel živeti preudarno in se posvečati zgolj bistvenim stvarem v življenju: videti, kaj mi lahko ponudi takšno življenje in ali se lahko česa naučim, da ne bi, ko bom umiral, spoznal, da nisem nikoli živel. Upanje v dobro in dobroto je prihodnost človeštva, zato sem se podal na pot, s katero bi rad zapisal vsa tista spoznanja, ki so meni prinesla srečo. Rad bi, da ob tem poiščem srečo tudi drugim, ki so jo izgubili v razkošju svojega bogastva. Odprl vam bom odprl vrata svojega doma! Pridite in vstopite, na koncu boste bogatejši za mojo izkušnjo.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd