+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

VSTOPNICE ZA NOGOMET IN KOŠARKO – STOŽICE

Vstopnice za prvo nogometno ter košarkarsko tekmo na novem stadionu v Stožicah

Zveza paraplegikov Slovenije je uradni prodajalec vstopnic s strani Nogometne zveze Slovenije (NZS) in sicer za vse tekme nogometne reprezentance, ki se bodo odigrale v športnem parku Stožice v Ljubljani (novi stadion).

Od NZS smo prejeli vstopnice za otvoritveno tekmo med Avstralijo in Slovenijo, ki bo 11. avgusta 2010 ob 20.45 uri na novem stadionu. Za osebo na invalidskem vozičku je ogled tekme brezplačen, za spremljevalca pa bo potrebno vstopnico kupiti po redni ceni, ki se giblje med 15 in 30 €, kar pa je odvisno od cone iz katere želi oseba spremljati tekmo.

Ker nam je NZS zaupala prodajo omenjenih vstopnic, smo primorani invalidnim osebam brezplačne vstopnice razdeliti transparentno. Da ne bo prišlo do zlorabe, bomo pred izdajo brezplačnih vstopnic od invalidskih organizacij in društev zahtevali potrdilo o članstvu, za posameznika ki uporablja invalidski voziček. V kolikor bo iz posamezne organizacije več interesentov, lahko posredujete poleg potrdila tudi seznam oseb.

Vstopnice se bodo začele deliti in prodajati v ponedeljek, 9. avgusta 2010 med 8. do 15. uro na sedežu Zveze paraplegikov Slovenije, Štihova 14 v Ljubljani.

Zainteresirani za ogled omenjene tekme pošljite do ponedeljka 9. avgusta, po e-pošti na naslov zveza.paraplegikov@guest.arnes.si,¸ potrdilo za člane na invalidskih vozički, na podlagi katerega bo posameznik prejel vstopnic. Brez potrdila ne bomo podelili vstopnic!!!

Za parkirne prostore za invalide bo poskrbljeno.

KOŠARKA za lokalna društva

Od Košarkaške zveze Slovenije smo prejeli 25 brezplačnih vstopnic za 2 oseb za otvoritveno tekmo med Španijo in Slovenijo, ki bo 10. avgusta 2010 v Športnem parku Stožice v Ljubljani (nova športna dvorana) ob 20.30 uri.

Zainteresirane člane prosimo, da se obrnejo na Darjo Kos, da se dogovorijo za prevzem vstopnic. Prav tako vse dodatne informacije dobite pri tajnici ZPS Darji Kos na tel. 01/ 43-27-138.

Zaradi kolektivnega dopustu na Zvezi paraplegikov, v času od 23. 7 do 9. 8. 2010 smo časovno omejeni zato vas prosimo, da čim prej obvestite člane o možnosti pridobitve in nakupa vstopnic.

Športni pozdrav!


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd