+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

Dobrodelno krožno kolesarjenje po trasi okrog Postojne 2011

FRANCI HORVAT V.L. IMG_8808

“s kolesom, za kolo”.

FRANCI HORVAT V.L. IMG_8808FOTOGRAFIJE

Franci Horvat, ultrakolesar iz Postojne je v soboto,  16.april 2011 skupaj s ŠD FH TEAM in KŠD MUŠKETIRJI opravil dobrodelno krožno kolesarjenje  po trasi okrog Postojne. Akcijo “s kolesom, za kolo” je začel Aleksej Dolinšek kolesar na ležečem kolesu, Študent FMF in FŠ, Trener SKIKE-a, alpinistični pripravnik, deskar, gorski kolesar in predsednik Športnega društva AD-venture.si. Humanitarni namen akcije je s kolesom osmisliti življenje invalidom. Vožnja s kolesom je za marsikoga vir sprostitve, zdravja in dobrega počutja. Takšni užitki pa so žal invalidom težje dostopni. Za letošnjo akcijo sta bila izbrana za doniranje kolesa Srečo Petkovšek iz Hrenovic pri Postojni in Ivana Gornik iz Slovenj Gradca.FRANCI HORVAT V.L. IMG_9179

V tokratni akciji v Postojni je Franci Horvat s svojimi prijatelji že tretjič pripravil humanitarno akcijo v kateri smo z veseljem sodelovali tudi Društvo paraplegikov Istre in Krasa.

 

Hvala Franci!


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd