+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

IZLET Z LADJICO OB NAŠI OBALI

V organizaciji našega predsednika Benota, smo se uporabniki in asistenti ArsVive in člani našega društva ter nekaj članov iz drugih društev, kateri letujejo v Pacugu na čudovit dan popeljalo v sredo 30 avgusta na izlet z ladjico. 

Zvesti člani se radi družimo in z veseljem smo medse sprejeli še trenutno nastanjene “domske” iz drugih društev. S pomočjo naših asistentov smo se vkrcali ob 15.00 uri na carinskem pomolu v Izoli in se prepustili morju, kapetanu in ladji, ki nas je ponesla ob slovenski obali, ki smo jo občudovali.

Zasidrali smo se v bližini sečoveljskih solin ob školjčišču, ob šibkem bučanju morja ter prijetnem pogovoru in pristni dalmatinski glasbi uživali v slastnosti školjk in jih harmonizirali z odličnim primorskim vinom. Školjke so se odpirale v velikem loncu, med nami pa so se odpirale še zaprte zgodbe, ki si jih podelimo samo mi.

Kar prehitro smo opazili, da je sonce že v večernih barvah in zopet so zabrneli ladijski motorji in sklenili smo naš krog v Izoli. Polnejši za čudovite trenutke, smo lahkotneše pripluli in dobili energijo za nove dni.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd