+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

JOŽE TOMAŽIČ V BAZOVICI VODI LIKOVNO DELAVNICO

V torek 28. avgusta 2007 je preko meje v Bazovici naš umetnik filografije Jože Tomažič vodil likovno delavnico za osnovnošolske otroke v tej posebni tehniki. Zabijanje posebnih žebljičkov na ploščo in prepletanje sukanca med njimi je otroke na zadnji delavnici v maju tako pritegnilo, da so si zaželeli ponovnega ustvarjanja z njim. Delavnica je potekala na pobudo Zdenke Krizmančič.

Pod mentorstvom Jozeta so otroci Pevskega zbora Slomšek ustvarjali cudovita dela s pomocjo kladiva, zebljickov in raznobarvnjih nitk.Vsak pevec je po svojih sposobnostih in fantaziji ustvaril svojo sliko-filograf, ki mu bo ostal kot lep spomin za celo zivljenje. Pri tem delu nam je pomagal tudi nas prijatelj Pavel Krizmančič. Jožetu so se otroci zahvalili za potrpljenje in prelep filograf, ki ga jim je dal v dar.

FOTOGRAFIJE


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd