+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

PODPIS NAMERE O IZGRADNJI NOVE DVORANE ZA ŠPORT INVALIDOV

Pred nami je pomembna pridobitev za invalide, otroke s posebnimi potrebami in starostnike.

Slovenija bo do leta 2011 dobila prvo dvorano za šport  invalidov
Podpisniki pisma o nameri so Inštitut RS za rehabilitacijo, Ministrstvo za šolstvo in šport, Ministrstvo za delo, družino in socialne zadeve ter Ministrstvo za zdravje

Slovenija bo do leta 2011 dobila prvi športni objekt v celoti namenjen in prilagojen potrebam športnikov invalidov. K temu so se 1.9.2008 s podpisom pisma o nameri zavezali minister za šolstvo in šport dr. Milan Zver, ministrica za delo, družino in socialne zadeve Marjeta Cotman, ministrica za zdravje Zofija Mazej Kukovič ter direktor Inštituta Republike Slovenije za rehabilitacijo mag. Robert Cugelj. Slovesnosti sta se v prostorih inštituta udeležili tudi  predsednik Nacionalnega sveta invalidskih organizacij Slovenije Boris Šuštaršič in podpredsednik Zveze za šport invalidov Slovenije – Paraolimpijskega komiteja Jože Okoren, ki sta v izvajanjih poudarila pomen tovrstne pridobitve za slovenske invalide.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd