+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

REDNA IN SLOVESNA 2. SEJA SKUPŠČINE ZPS

Ob Dnevu paraplegikov, ki ga slovenski paraplegiki in tetraplegiki praznujemo na dan ustanovitve naše organizacije, je 16. aprila 2021 potekala tudi redna in slovesna 2. seja Skupščine Zveze paraplegikov Slovenije. Zaradi varnostnih ukrepov za zajezitev koronavirusa jo je predsednik Skupščine Peter Robnik s pomočjo sodobne informacijske tehnologije vodil na daljavo. Na videokonferenci so sodelovali delegati vseh devetih pokrajinskih društev, predsednik Zveze, predsednik Nadzornega odbora, predsednik Disciplinske komisije, predsednik Statutarne komisije, strokovna vodja programov, vodja SOR, vodja počitnikovanja, vodja športa, vodja kulturnih dejavnosti, urednica glasila, urednik spletne strani, direktor Doma paraplegikov, predsednik NSIOS in tajnica Zveze. Vabljeni so bili tudi ustanovni člani organizacije.

Cel članek-vir ZPS


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd